LOGO

Spotkania z Melpomeną Drukuj Email
Wpisany przez Zofia Paetz   
poniedziałek, 03 grudnia 2012 21:24
Dostosowanie tekstu dla potrzeb osób niepełnosprawnych

MaskiDnia 26 listopada w Teatrze Animacji w ramach cyklu „Spotkania z Melpomeną” grupa uczniów z koła teatralnego miała okazję obejrzeć występ swoich rówieśników z Gimnazjum Dwujęzycznego „ Marcinek”. Zaprezentowali oni  spektakl opowiadający o życiu Janusza Korczaka, jego działalności i osiągnięciach. Po przedstawieniu widzowie mieli możliwość podzielenia się swoimi spostrzeżeniami i refleksjami.
Gościem specjalnym był pan  Adam Ziajski-  założyciel teatru „Strefa Ciszy”, który opowiedział o tajnikach pracy aktorskiej, źródłach, z których jako reżyser czerpie inspiracje oraz dotychczasowych osiągnięciach i projektach zrealizowanych przez jego zespół. Reżyser chętnie odpowiadał na pytania stawiane przez młodzież i udzielił im wielu cennych rad.
Spotkanie teatralne wzbogaciło naszą wiedzę i zachęciło do realizacji własnych pomysłów.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.